Sīkdatņu izmantošana

Kas ir sīkdatne?
Sīkdatne ir maza teksta datne, kurā tiek uzglabāti interneta iestatījumi. Gandrīz visās tīmekļa vietnēs tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Jūsu interneta pārlūks lejupielādē sīkdatni pirmo reizi, kad apmeklējat kādu tīmekļa vietni. Nākamreiz, kad apmeklēsiet konkrēto tīmekļa vietni no tās pašas ierīces, sīkdatne un tajā esošā informācija tiek nosūtīta atpakaļ uz tās izcelsmes tīmekļa vietni (pirmās puses sīkdatnes) vai uz citu vietni, kurai tā pieder (trešās personas sīkdatnes). Tādējādi tīmekļa vietne var noteikt, ka tā jau reiz ir bijusi atvērta šajā pārlūkā, un dažkārt var pielāgot parādīto saturu.
Dažas sīkdatnes ir ārkārtīgi noderīgas, jo tās uzlabo jūsu lietotāja pieredzi, kad atgriežaties tīmekļa vietnē, ko jau iepriekš esat apmeklējuši. Ja izmantosiet to pašu ierīci un pārlūku, ko iepriekš, sīkdatnes atcerēsies jūsu izdarītās izvēles, zinās, kā jūs izmantojat tīmekļa vietni, un pielāgos jums redzamo saturu, lai tas labāk atbilstu jūsu personīgajām interesēm un vajadzībām.

Jūsu sīkdatņu iestatījumi šajā tīmekļa vietnē.
Šīs tīmekļa vietnes sīkdatnes, kuru izmantošana nav jāapstiprina.
Būtiskās sīkdatnes, ko dēvē arī par obligāti nepieciešamajām sīkdatnēm, gādā par funkcijām, bez kurām jūs nevarētu izmantot šo tīmekļa vietni kā paredzēts. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai šajā tīmekļa vietnē, tādēļ tās dēvē par pirmās puses sīkdatnēm. Tās jūsu datorā tiek uzglabātas tikai tikmēr, kamēr jūs pārlūkojat šo tīmekļa vietni. Viens piemērs, kādēļ obligāti nepieciešamās sīkdatnes tiek izmantotas — lai nodrošinātu, ka jūsu ekrānā parādītais saturs atbilst datu apjomam, ar ko spēj tikt galā jūsu pašreizējais interneta savienojums. Vēl kāds šo sīkdatņu funkcijas piemērs — tās veicina pāreju no http uz https, kad pārejat uz citu lapu, lai tiktu saglabāta pārraidīto datu drošība. Šāda veida sīkdatnes arī izmanto, lai saglabātu jūsu izvēli par sīkdatņu lietošanu mūsu tīmekļa vietnē. Jūsu piekrišana nav nepieciešama attiecībā uz obligāti nepieciešamajām sīkdatnēm.

Šīs tīmekļa vietnes pirmās puses sīkdatnes, kuru lietošanai nepieciešama atļauja
Sīkdatnes, kuru lietošana no juridiskā viedokļa nav obligāti nepieciešama šīs tīmekļa vietnes izmantošanai, tomēr pilda svarīgas funkcijas. Bez šīm sīkdatnēm nebūtu pieejamas funkcijas, kas padara mūsu tīmekļa vietnes lietošanu ērtu — piemēram, automātiski aizpildītās formas. Jūsu iestatījumi, piemēram, izvēlētā valoda, vairs netiktu saglabāta, tāpēc šī izvēle būtu jāveic ik reizi, kad jūs pārietu uz citu lapu. Turklāt bez šīm sīkdatnēm mēs vairs nevarētu jums nodrošināt piedāvājumus, kas ir īpaši pielāgoti tieši jums.

Tādu trešo pušu sīkdatņu lietošana šajā tīmekļa vietnē, kuru lietošanai nepieciešama atļauja
Šajā tīmekļa vietnē ir integrēts trešajām pusēm piederošs saturs. Šie trešo pušu pakalpojumu sniedzēji var izvietot sīkdatnes tīmekļa vietnē, kad jūs to apmeklējat, un tādējādi iegūt informāciju par faktu, ka esat apmeklējuši šo tīmekļa vietni. Ja vēlaties iegūt sīkāku informāciju par to, kā šīs trešās puses izmanto sīkdatnes, dodieties uz viņu tīmekļa vietnēm. Ja esat nolēmuši nesniegt atļauju šo sīkdatņu izmantošanai vai esat atsaukuši sniegto atļauju, jūs varēsiet izmantot tikai tīmekļa vietnes funkcijas, kuru lietošanai nav nepieciešamas konkrētās sīkdatnes. Šajā gadījumā jums nebūs pieejamas tīmekļa vietnes sadaļas, kurās var būt iekļauts trešo pušu saturs un kurās tādēļ atrodas trešo pušu sīkdatnes. Ja vispār nevēlaties pieņemt sīkdatnes, varat to norādīt sava tīmekļa pārlūka iestatījumos.

Internet Explorer
Mozilla Firefox
Google Chrome
Opera
Safari
Flash cookies (all browsers)
iPhone, iPad and others from Apple
Phones with Android
Phones with Windows 7

Paziņojums par sīkdatnēm, pēdējās izmaiņas 04.02.2018.

Nepieciešamās (1)

Nosaukums Nodrošinātājs Mērķis Darbības ilgums
CookieConsent www.lacplesisalus.lv 42 gadi
lacplesis_age18_verified www.lacplesisalus.lv sesija

Funkcionālās (0)
Funkcionālās sīkdatnes ļauj tīmekļa vietnei atcerēties informāciju, kas maina tīmekļa vietnes darbību vai izskatu (piemēram, jūsu izvēlētā valoda vai reģions, kurā atrodaties).

Statistikas (3)

Nosaukums Nodrošinātājs Mērķis Darbības ilgums
_ga .lacplesisalus.lv Reģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto tīmekļa vietni. 2 gadi
_gat .lacplesisalus.lv Reģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto tīmekļa vietni. dažas sekundes
_gid .lacplesisalus.lv Reģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto tīmekļa vietni. viena diena
Statistikas sīkdatnes ievāc un sniedz anonimizētu informāciju, tādējādi palīdzot tīmekļa vietnes īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietni.

Mārketinga (1)
Mārketinga sīkdatnes izmanto, lai sekotu apmeklētāju gaitām tīmekļa vietnēs. Šo sīkdatņu mērķis ir attēlot reklāmas, kas būtu saistošas konkrētajam lietotājam un līdz ar to vērtīgākas publicētājiem un trešo pušu reklāmu izvietotājiem.

Nosaukums Nodrošinātājs Mērķis Darbības ilgums
Facebook pixel .lacplesisalus.lv Reģistrē mājas lapas apmeklētāju, lai vēlāk to varētu atkārtoti uzrunāt Facebook ar saistošu saturu. 180 dienas

Neklasificētās (0)
Neklasificētas sīkdatnes ir sīkdatnes, ko mēs vēl klasificējam kopā ar atsevišķu sīkdatņu nodrošinātājiem.

Jūsu piekrišana sīkdatņu izmantošanai attiecas uz šādu domēnu: lacplesisalus.lv

Vai Tev ir vismaz 18 gadu?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme.
Alkoholiskos dzērienus ir aizliegts pārdot, iegādāties un nodot nepilngadīgām personām.