Lāčplēsis Gaišais

Lāčplēsis

Gaišais

Sabalansētās garšas, zeltainās krāsas un patīkami vieglā aromāta dēļ tas var lepoties ar mūsu populārākā alus godu. Darīšanā izmantojam rūgtos Magnum apiņus un miežu iesalu. Pieejams 0,568L skārdenēs, 0,5L pudelēs, kā arī 1,5L PET pudelēs.
Lāčplēsis Dzintara

Lāčplēsis

Dzintara

Šī alus zaigojošo dzintara krāsu nav iespējams sajaukt ne ar ko citu – to sniedz izmantotais karameļu iesals. Raksturo viegla, taču izteiksmīga garša un aromāts – ne velti šis alus ir viens no mūsu iecienītākajiem.
2014. gadā guvis starptautisku alus ekspertu atzinību Pasaules Alus Kausā ASV, 5000 alus šķirņu konkurencē izcīnot bronzas godalgu, kā arī zelta medaļu Eiropas Alus Zvaigznes (European Beer Star) konkursā Minhenē, Vācijā starp vairāk nekā 1600 dalībniekiem.
Darīts ar miežu iesalu, Perle divējā pielietojuma un Magnum rūgtajiem apiņiem. Pieejams 0,568L skārdenēs, 0,5L pudelēs, kā arī 1,5L PET pudelēs.
Lāčplēsis Ekstra

Lāčplēsis

Ekstra

Augstākā labuma alus, kas darīts no tīra miežu iesala, pievienojot dižciltīgos Spalter Select aromātiskos un Brewer’s Gold rūgtos apiņus. Izceļas ar dzidri zeltainu krāsu, spēcīgu putu cepuri un bagātīgu garšu un aromātu. Nebūs melots sakot, ka šis ir mūsu darītavas lepnums. 2014. gadā saņēmis Izcilas Garšas atzinību no Starptautiskā Kvalitātes Institūta Briselē. Pieejams 0,568L skārdenēs un 0.5L stikla pudelēs.
Lāčplēsis Izturēts

Lāčplēsis

Izturēts

Šis alus tapis pateicoties īpašai receptei un mūsu alus meistaru nepārspētajām iemaņām. Karameļu iesals “CaraAmber” sniedz zaigojoši zeltainu garšu un viegli iesalainu saldenumu, savukārt tā neatkārtojamo aromātu piedod rūpīgi izvēlētā „El Dorado“, „Brewer‘s Gold“ un „Select“ apiņu buķete.
Taču tieši laiks ir tas, kas padara šo alu patiesi neatkārtojamu. Kamēr lielākā daļa lāgeru tiek izturēti divas nedēļas, Lāčplēsis Izturēts tiek nogatavināts divreiz ilgāk – divdesmit astoņas dienas. Tieši papildus izturēšana padara šī alus garšu izcili maigu un bagātīgu. Pieejams 0.568L skārdenēs.
Lāčplēsis Dižalus

Lāčplēsis

Dižalus

Tieši Dižalus lepojas ar mūsu stiprākā alus nosaukumu. Rūpīgi izvēlēts miežu iesals un rūgtie Magnum apiņi ļauj mums radīt līdzsvarotu garšu un aromātu. Tādējādi šis alus ir veldzējošs un viegli dzerams. Pieejams 0,5L skārdenēs un 1,5L PET pudelēs.
Lāčplēsis Bezalkoholiskais Gaišais

Lāčplēsis

Bezalkoholiskais Gaišais

Īsta gaišā alus garša un līdzsvarots iesala un apiņu aromāts, kā arī dzidri zeltaina krāsa, taču vienlaikus šis alus satur 0% alkohola. Īpaša darīšanas tehnoloģija, izmantojot sabalansētu miežu iesalu un rūgtos Magnum apiņus, ļauj mums radīt visām dzīves situācijām piemērotu alu. Pieejams 0,5L skārdenēs.
Vai Tev ir vismaz 18 gadu?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme.
Alkoholiskos dzērienus ir aizliegts pārdot, iegādāties un nodot nepilngadīgām personām.