Lāčplēsis Bezalkoholiskais Gaišais

Lāčplēsis

Bezalkoholiskais Gaišais

Īsta gaišā alus garša un līdzsvarots iesala un apiņu aromāts, kā arī dzidri zeltaina krāsa, taču vienlaikus šis alus satur 0% alkohola. Īpaša darīšanas tehnoloģija, izmantojot sabalansētu miežu iesalu un rūgtos Magnum apiņus, ļauj mums radīt visām dzīves situācijām piemērotu alu. Pieejams 0,5L skārdenēs.
Staburags Bezalkoholiskais

Staburags

Bezalkoholiskais

Staburaga bezalkoholiskais zaigo zeltītos toņos un tā garšā jūtamas grauzdēta iesala notis, kuras papildina pikants ziedu aromāts. Gaišais alus apveltīts ar neaizmirstami maigu garšu, ko līdzsvaro rūgtena pēcgarša.
Lai Staburagam veltītā alus garša būtu pieejama vienmēr un visiem, Lāčplēša brūveri radīja Staburagu, kas nesatur alkoholu. Bezalkoholisks Lāčplēša brūveru meistardarbs.
Alk. tilp.
-
IBU
27
EBC
6
Tilp.
0,5L
Lāčplēsis Gaišais

Lāčplēsis

Gaišais

Sabalansētās garšas, zeltainās krāsas un patīkami vieglā aromāta dēļ tas var lepoties ar mūsu populārākā alus godu. Darīšanā izmantojam rūgtos Magnum apiņus un miežu iesalu. Pieejams 0,568L skārdenēs, 0,5L pudelēs, kā arī 1,5L PET pudelēs.
Lāčplēsis Dzintara

Lāčplēsis

Dzintara

Šī alus zaigojošo dzintara krāsu nav iespējams sajaukt ne ar ko citu – to sniedz izmantotais karameļu iesals. Raksturo viegla, taču izteiksmīga garša un aromāts – ne velti šis alus ir viens no mūsu iecienītākajiem.
2014. gadā guvis starptautisku alus ekspertu atzinību Pasaules Alus Kausā ASV, 5000 alus šķirņu konkurencē izcīnot bronzas godalgu, kā arī zelta medaļu Eiropas Alus Zvaigznes (European Beer Star) konkursā Minhenē, Vācijā starp vairāk nekā 1600 dalībniekiem.
Darīts ar miežu iesalu, Perle divējā pielietojuma un Magnum rūgtajiem apiņiem. Pieejams 0,568L skārdenēs, 0,5L pudelēs, kā arī 1,5L PET pudelēs.
Lāčplēsis Ekstra

Lāčplēsis

Ekstra

Augstākā labuma alus, kas darīts no tīra miežu iesala, pievienojot dižciltīgos Spalter Select aromātiskos un Brewer’s Gold rūgtos apiņus. Izceļas ar dzidri zeltainu krāsu, spēcīgu putu cepuri un bagātīgu garšu un aromātu. Nebūs melots sakot, ka šis ir mūsu darītavas lepnums. 2014. gadā saņēmis Izcilas Garšas atzinību no Starptautiskā Kvalitātes Institūta Briselē. Pieejams 0,568L skārdenēs un 0.5L stikla pudelēs.
Lāčplēsis Izturēts

Lāčplēsis

Izturēts

Šis alus tapis pateicoties īpašai receptei un mūsu alus meistaru nepārspētajām iemaņām. Karameļu iesals “CaraAmber” sniedz zaigojoši zeltainu garšu un viegli iesalainu saldenumu, savukārt tā neatkārtojamo aromātu piedod rūpīgi izvēlētā „El Dorado“, „Brewer‘s Gold“ un „Select“ apiņu buķete.
Taču tieši laiks ir tas, kas padara šo alu patiesi neatkārtojamu. Kamēr lielākā daļa lāgeru tiek izturēti divas nedēļas, Lāčplēsis Izturēts tiek nogatavināts divreiz ilgāk – divdesmit astoņas dienas. Tieši papildus izturēšana padara šī alus garšu izcili maigu un bagātīgu. Pieejams 0.568L skārdenēs.
Lāčplēsis Dižalus

Lāčplēsis

Dižalus

Tieši Dižalus lepojas ar mūsu stiprākā alus nosaukumu. Rūpīgi izvēlēts miežu iesals un rūgtie Magnum apiņi ļauj mums radīt līdzsvarotu garšu un aromātu. Tādējādi šis alus ir veldzējošs un viegli dzerams. Pieejams 0,5L skārdenēs un 1,5L PET pudelēs.
Staburags Gaišais alus

Staburags

Gaišais alus

Staburags Gaišais ir pēc tradicionālām latviešu receptēm darīts gaišais alus, kas tapis ar īpašu rūpību, izmantojot augstākā labuma sastāvdaļas. Tas zaigo sārta zelta nokrāsās un garšā ir viegli rūgtens ar saldenām dižciltīgā Minhenes iesala niansēm. Šis alus liek domāt par saulrietu virs Daugavas stāvkrasta – un mūžam neaizmirstamo Staburaga klinti.
Alk. tilp.
5,4%
IBU
16
EBC
14
Tilp.
0,5L; 0568L
Staburags Kriek alus

Staburags

Kriek alus

Lāčplēša brūveru meistardarbs. Staburaga Kriek alus ir nebijis pārsteigums klasisko garšu klāstā. Tas ir alus ar pārliecinošu raksturu. Staburaga Kriek alus zaigo piesātināti sarkanbrūna nokrāsa. Aromātā jūtamās ķiršu notis atspoguļojas arī sulīgi saldenajā garšā. Radīts izsmalcināta alus cienītājiem.
Alk. tilp.
4,7%
IBU
13
EBC
-
Tilp.
0,5L
Staburags Tradicionālais alus

Staburags

Tradicionālais alus

Staburags Tradicionālais alus zaigo zeltainā nokrāsā, kas ir iegūta izmantojot īpašu karameļu iesalu. Viegli baudāms alus, kas brūvēts izmantojot augstākās kvalitātes miežu iesalu un apiņus. Oriģinālo Lāčplēša brūveru meistardarbs.
Alk. tilp.
5,0%
IBU
18
EBC
21
Tilp.
0,568L
Vai Tev ir vismaz 18 gadu?
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme.
Alkoholiskos dzērienus ir aizliegts pārdot, iegādāties un nodot nepilngadīgām personām.